Pergola Sistemleri

|

Gala Tente Pergola Sistemleri Modelleri

ÜRÜN ÖZELLERİ

APUS

APUS SERİSİNDE; KAVİSLİ ÇELİK LAMALAR KULLANILARAK İKİ PERGOLA SİSTEMİNİN ORTA ÇELİK YAPI İLE BİRLEŞTİRİLMESİYLE MAKSİMUM MANZARAYA SAHİP ALANLARDA UNUTULMAZ ANLAR GEÇİRMEK İÇİN SİZE ÖZEL ALANLAR YARATILMAKTADIR.

İKİ AÇILIR KAPANIR PERGOLA SİSTEMİNİ ORTADA ÇELİK BİR YAPIYA BAĞLAYARAK DİKKAT ÇEKİCİ BİR TASARIM SUNAR VE BUNU YAPARKEN HERHANGİ BİR ÖN DESTEĞE İHTİYAÇ DUYMAKSIZIN MANZARANIN KEYFİNİ ÇIKARMANIZI SAĞLAR.

SCUTUM

SCUTUM SERİSİ; SİSTEMİN AÇISAL DETAYLARIYLA BİRLİKTE GÖRSEL OLARAK GÜÇLÜ VE ŞIK TASARIMIYLE EN İYİ KULLANIM ŞEKLİNİ SUNAR. MEKANINIZDA DÖRT MEVSİM AYNI ORTAMI YAŞATIR.

ŞIK TASARIMI VE SİSTEME EKLENEN GÜÇLÜ ÖZELLİKLERİYLE PERGOLANIN ŞEKLİNİ KAPLAYAN PANELLER EKLENEREK KALICI BİR YAPI ORTAYA ÇIKARMIŞTIR.

ÜRÜN ÖZELLERİ

APUS

APUS SERİSİNDE; KAVİSLİ ÇELİK LAMALAR KULLANILARAK İKİ PERGOLA SİSTEMİNİN ORTA ÇELİK YAPI İLE BİRLEŞTİRİLMESİYLE MAKSİMUM MANZARAYA SAHİP ALANLARDA UNUTULMAZ ANLAR GEÇİRMEK İÇİN SİZE ÖZEL ALANLAR YARATILMAKTADIR.

İKİ AÇILIR KAPANIR PERGOLA SİSTEMİNİ ORTADA ÇELİK BİR YAPIYA BAĞLAYARAK DİKKAT ÇEKİCİ BİR TASARIM SUNAR VE BUNU YAPARKEN HERHANGİ BİR ÖN DESTEĞE İHTİYAÇ DUYMAKSIZIN MANZARANIN KEYFİNİ ÇIKARMANIZI SAĞLAR.

CETUS

CETUS SERİSİ; PERGOLA SİSTEMİNDEKİ OVAL TASARIMIN İNANILMAZ ETKİSİNİ SİZE SUNMAKTADIR. HER İKİ TARAFTA DRENAJ SİSTEMİ BARINDIRAN KAVİSLİ SİSTEM TEK PARÇA KUMAŞ KULLANILARAK ÜRÜNÜN TEK BİR BÖLÜMDE TOPLANMASINI SAĞLAR.

CETUS SİSTEMİ BİR BAŞKA İFADE İLE, TAM OVAL TEK MOTORLU PERGOLA SİSTEMİDİR. KUMAŞI GERİYE TOPLADIĞINIZDA GÖKYÜZÜYLE ARANIZDAKİ TÜM ENGELLER ORTADAN KALKMAKTADIR.

DORADO

DORADO SERİSİ; MODERN TASARIMI VE ZARİF DOKUNUŞLARI İLE ÖN PLANDA HERHANGİ BİR YER DESTEĞİ OLMAKSIZIN MANZARANIN KEYFİNİ ÇIKARMANIZA İZİN VEREN, İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK VE ZEVKİNİZE HİTAP EDECEK.

SİSTEM YERDEN DESTEK ALMANIN MÜMKÜN OLMADIĞI YERLER İÇİN MÜKEMMEL BİR ÇÖZÜM SUNUYOR. MEKANINIZI ÖNEMLİ KISITLAMALAR OLMADAN RAHAT KULLANMANIZI SAĞLAR.

ZARİF TASARIMI VE ASKI DEMİRLERİ İLE ÖN DESTEK EKLEMENİN MÜMKÜN OLMADIĞI YERLERDE HARİKA BİR ÇÖZÜM ÜRETMEKTEDİR.

MEKANIN MANZARASIYLA BİR BÜTÜN OLMANIZ İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMÜ SUNAR. DÜZ BİR KONSTRÜKSİYON İLE DUVARA VEYA ARKA ÇELİK YAPIYA ASILARAK MONTAJ YAPILABİLİR.

GEMİNİ

GEMİNİ SERİSİ; DAHA GENİŞ ALANLAR İÇİN EN İYİ ÇÖZÜM, İKİ PERGOLA SİSTEMİNİ ŞIK DETAYLAR VE MODERN TASARIM İLE BİR YAPIDA BİRLEŞTİREREK GELİŞTİRİLMİŞTİR.

GEMİNİ SERİSİ SAYESİNDE DEVASA ALANLARINIZI İKİ PERGOLA SİSTEMİNİN BİR ARADA AÇILIP KAPANACAĞI ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ.

ORİON

ORİON SERİSİ; ÇELİK DİRSEK DESTEĞİNİ KULLANARAK MODERN TASARIM VE İNCE DOKUNUŞLARLA ÖNÜNÜZDE HİÇBİR AYAĞI OLMAKSIZIN MANZARANIN KEYFİNİ ÇIKARMANIZI SAĞLAR.

KAVİSLİ ÇELİK LAMELLER ÜZERİNE ASILI BİR PERGOLA SİSTEMİ OLARAK MEKANINIZA DEĞER KATAR. BU SİSTEM ÖN DİREĞİ OLMADAN MANZARANIN KEYFİNİ ÇIKARMANIZI VE ÇEVREYLE BÜTÜNLEŞMENİZİ SAĞLAR.

SİSTEMDEKİ BÜTÜN METAL AKSAM VE PARÇALAR GALVANİZ MALZEMELERDEN İMAL EDİLMEKTE VE ELEKTROSTATİK FIRIN BOYA İLE BOYANMAKATADIR. MONYAJ BAĞLANTILARI İÇİN KULLANILAN MALZEMERDE PASLANMAZ INOX KULLANILMAKTADIR.

POLE

POLE SERİSİ; MEKANINIZA GÖRSEL OLARAK BİR KATKI SAĞLAMAK İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞTIR. ORTA NOKTADAKİ DEVASA ÇELİK DİREK İLE ASKI ÖZELLİĞİ YLE MAKSİMUM ALANIN VE MANZARANIN KEYFİNİ ÇIKARAMANIZA İMKAN VERİYOR.

SİSTEM, STATİK VE FONKSİYONEL OLARAK BENZERSİZ BİR TASARIM İLE GELİŞTİRİLMİŞTİR. SİSTEM, RAYLARININ HERBİRİNE ASILI DEMİR ÇUBUKLAR KULLANILARAK, ORTADAKİ DEVASA TEK ÇELİĞE ASILIR.

SU TAHLİYE SİSTEMİ, ÖN OLUĞA BAĞLI ZİNCİRLERE SUYU TOPLAYAN PERGOLA YAPISINA ENTEGRE EDİLMİŞTİR.

SİRİUS

SİRİUS SERİSİ; YUMUŞAK HATLARI,MODERN TASARIMI VE SAĞLAM YAPISIYLA, BAĞIMSIZ VEYA DUVARA MONTE EDİLMİŞ BİR YAPI OLARAK SICAK BİR ORTAM YARATARAN, KUSURSUZ BİR ÇÖZÜM SUNAN YENİ BİR GÖLGELENDİRME SİSTEMİ KONSEPTİ SUNUYOR.

ZARİF TASARIMI,ESTETİK DOKUNUŞLARI VE KALİTESİYLE SİZİN İÇİN SADECE BİR GÖLGE OLMAKLA KALMAYIP RAHATINIZ İÇİN GÜZEL BİR YER YARATACAKTIR.

TASARIMI VE İNCE DOKUNUŞLARI İLE TÜM MEKANLARDA ZARİF BİR GÖRÜNÜŞE SAHAİPTİR.HER HAVA KOŞULU İÇİN ÖZEL VEYA KAMU ALANI FARKETMEDEN HER ALAN İÇİN UYGUNDUR.

Teknik Özellikler

MOTORLU PERGOLA SİSTEMLERİMİZDE KULLANILAN;

* MOTORLAR 5 YIL GARANTİLİDİR.

* KUMAŞLAR 5 YIL GARANTİLİDİR.

* ALÜMİNYUM VE ÇELİK KONSTRÜKSİYON 5 YIL GARANTİLİDİR.

* ÜRÜN YEDEK PARÇALARI 2 YIL GARANTİLİDİR.

* AYDINLATMALAR 2 YIL GARANTİLİDİR.

MOTORLU PERGOLA SİSTEMLERİMİZ; 25 CM KALINLIĞINDAKİ KAR YÜKÜNE VE 70NW/H RÜZGARA KARŞI DAYANIKLIDIR.

SİSTEMLERİMİZDE KULLANDIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER İSO VE CE SERTİFİKALIDIR.

MOTORLU PERGOLA SİSTEMLERİMİZDE TAVAN ÖRTÜSÜ OLARAK; ALANINDA LİDER FİRMALARDAN OLAN BELÇİKA MENŞEİLİ SİOEN MARKA PVC ESASLI BLACKOUT KUMAŞ KULLANILMAKTADIR.

SU VE GÜNEŞ GEÇİRMEME ÖZELLİĞİNE SAHİP KUMAŞLARIN YANLARINDAK CONTALAR SAYESİNDE EKSTRA İZOLASYON DUVARI BULUNMAKTADIR.

3 KATMANDAN OLUŞAN BU ÖZEL KUMAŞIN ORTA TABAKASINDA BULUNAN FİLM SAYESİNDE GÜNEŞİN ZARARLI UV IŞINLARI ENGELLENMEKTE VE KONFORLU BİR ORTAM YARATILMAKTADIR.

ALEV ALMAZ VE ALEV YÜRÜTMEZ ÖZELLİĞİ SAYESİNDE YANGIN ANINDA YANGININ BÜYÜMESİNİ VE ETRAFA YAYILMASINI ENGELLEMEKTEDİR.

-30 C SOĞUKTA VE +70 C SICAKLIKTA TAM PERFORMANSLA ÇALIŞMAKTADIR.

PVC ESASLI BLACKOUT KUMAŞIN TOPLAM AĞIRLIĞI 850 gr/m2’DİR.

FARKLI RENK VE DESEN SEÇENEKLERİ SUNAN SİOEN KUMAŞLARIMIZ 5 YIL GARANTİLİDİR.

 

MOTORLU PERGOLA SİSTEMLERİNDE ALANINDA DÜNYA LİDERİ OLAN FRANSIZ MENŞEİ SOMFY MARKA MOTOR VE OTOMASYON SİSTEMLERİ KULLANILMAKTADIR. RTS TEKNOLOJİSİNE SAHİP SOMFY MOTORLARIMIZ 5 YIL GARANTİLİDİR. ESTETİK VE FONKSİYONEL KUMANDASI SAYESİNDE TEK BİR DOKUNUŞLA SİSTEMİNİZİ ÇALIŞTIRABİLİR VE İSTEDİĞİNİZ NOKTADA ÜRÜNÜNÜZÜ DURDURABİLİRSİNİZ. DÜNYANIN EN SESSİZ ÇALIŞAN MOTORU ÜNVANINA SAHİP SOMFY İLE KONFORUN TADINI ÇIKARACAKSINIZ.

MOTORLUPERGOLA SİSTEMLERİMİZDE DÜNYA DEVİ SAMSUNG LED KULLANILMAKTADIR. SUYA KARŞI DAYANKLI LED ADAPTÖRÜ İLE UZUN YILLAR SIKINTISIZ ÇALIŞAN SAMSUNG LEDLER İLE MEKANLARINIZA ,ŞIK VE ESTETİK BİR GÖRÜNÜM KATACAKSINIZ. FARKLI RENK SEÇENEKLERİNE SAHİP LED AYDINLATMALAR SAYESİNDE KONFORUN KEYFİNİ TEK BİR TUŞA DOKUNARAK YAŞAMA İMKANI BULACAKSINIZ.

MOTORLU PERGOLA SİSTEMLERİNDE HAREKETİ SAĞLAYAN İTALYAN DÜNYA LİDERİ ELATECH MARKA T10 ÇELİK TELLİ ZAMAN KAYIŞI KULLANILMAKTADIR. AYARLANABİLİR KAYIŞ GERGİ KUTUSU SAYESİNDE RAKİPLERİNDEN KENDİNİ AYIRAN SİSTEMİMİZ 7 YIL KAYIŞ KOPMAMA GARANTİSİNE SAHİPTİR. İTALYAN ELATECH İLE KALİTELİ ÜRÜN KULLANMANIN AYRICALIĞINI HİSSEDECEKSİNİZ.

Ücretsiz Fiyat Teklifi için

BİZİ ARAYIN

MAİL GÖNDERİN

Pergola Projeler