SABİT CAM TAVAN

Sabit cam tavanlarını evinizin, kış bahçelerinde, teraslarında ve balkonların mükemmel bir çözüm olarak kullanabileceğiniz bir sistemdir. Cam tavan sistemlerini uygulamadan önce alt karkas olarak demir veya ahşap malzemeden iskeletler oluşturulur. Bu yapılan iskeletlerinin aralarına alüminyum doğramalar ve bu alüminyum doğramalarında içine isteğinize bağlı olarak 4+4 veya 5+5 lamine cam kullanılarak çerçeveler yapılır.

Yapılan bu malzemeler çatıya uygun malzeme ve aparat kullanılarak monte edilir. Montaj sonrası ürünün su izolasyonu yapılır. Sabit Cam Tavanlar birçok ticari mekânda kullanılmasıyla birlikte artık evlerde de sıkça tercih edilmektedir. Sabit Cam tavanların alt kısımları katlanır cam balkon, sürme cam, giyotin cam sistemi gibi farklı cam sistemiyle kapatılabilir ve şık bir mekân oluşturulabilirsiniz.

Sabit Cam Tavanlar, Seçenek alternatifi çok olup uygulama yerine ve müşterinin isteğine göre özel tasarımlar yapılmaktadır. Su geçirmezlik ve paslanmaya karşı garantilidir.

Sabit Cam Tavan Modelleri Fiyatları için Bizimle iletişime Geçebilirsiniz. Üretici İmalatçı Firmadan alma Avantajı. Kaliteli Malzeme Rekabetçi Fiyatlar. GALA TENTE İSTANBUL

Ücretsiz Fiyat Teklifi için

BİZİ ARAYIN

MAİL GÖNDERİN

SABİT CAM TAVAN SİSTEMLERİ UYGULAMA GÖRSELLERİ