WİNTENT SİSTEMLERİ

Wintent ile, 0 ile 180 derece açı arasında hareket edebilme özelliği sayesinde güneşin doğuşu ve batışı süresince gelen güneş ışınlarına karşı mekanınızda konforlu vakit geçirmenizi sağlar. Şık ve estetik yapısı sayesinde modern alanlar yaratan wintent mekanınıza değer katar. Geniş renk ve kumaş seçenekleriyle hayal ettiğiniz yaşam alanlarını yaratmanızı mümkün hala getirir.

Özellikle kafe, restoran ve işletmelerde estetik bir görünüme sahip olan sistemler, zarif ve modern imalat özellikleriyle çok tercih edilen tente sistemleri arasında yer alır. Üstelik kasa tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz ve kapalı konumdayken bile zarif bir görünüm sağlar.

Düz veya bükümlü seçenekler ile kullanılabilen wintent tente sistemleri, ev ve işyerlerine göre farklı konseptlerde tasarım edilebilir. Ofis ve işyerleri, mağaza ve market sistemleri, konutlarda kullanılan gölgelendirme sistemleri, kumaş seçenekleriyle uygulanan her ortama şıklık katar.

Rahat kullanım özellikleri, ekonomik imalat özellikleri ve uzun ömürlü kullanım formlarıyla istenilen her alanda kullanılabilen sistemler arasında yer alıyor.

Her mevsim dayanıklı olan wintent tente sistemleri, iklim koşullarına oldukça dayanıklıdır. Yüksek dayanıklı ve mukavemetli tente sistemleri, alüminyum yapılarıyla oldukça konforludur. Montajı ve kullanımı oldukça kolay olan sistemler, alüminyum bağlantı elemanlarıyla üretiliyor.

Wintent sistemlerinde açılım kolları yüksek mukavemetli olarak, alüminyum ekstrüzyon profilleriyle üretiliyor. Çelik kaplamalarla tasarım edilen sistemler, kurma yaylar ile imal ediliyor. Hem rüzgara karşı yüksek konfor sağlayan tente sistemleri, her mevsimde dayanıklı ve konforlu kullanış sağlar. Yağmur sularının kolay şekilde tahliye edilmesi için özel kanal dizayn edilmiştir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi için

BİZİ ARAYIN

MAİL GÖNDERİN

WİNTENT SİSTEMLERİ UYGULAMA GÖRSELLERİ