ZİP PERDE SİSTEMLERİ

Zip Perde; Şık ve zarif görüntüsüyle güneş ışığını keserek mekanınızın serin kalmasını ve gölgede olmasını sağlar. Sağlam ve son derece kolay bir kullanıma sahip olan zip perde sizi güneşin etkisinden korurken delikli kumaş yapısı sayesinde görüş keyfinizi engellemez. Dayanıklı yapısı sayesinde yağışlı ve rüzgarlı hava şartlarına karşı direnç gösterebilmektedir.

Motorlu dış mekan perdesi olarak ta bilinen Zip perde ürünümüz bir çok avantajı bünyesinde barındırmaktadır.

-. Rüzgarın ciddi sayılabilecek kuvvetteki şiddetlerini ortadan kaldırır.

– Uygulandığı alanlarda ısınmak amaçlı kullanılan yakıt miktarında tasarruf etmenizi sağlar.

– Güneşin zararlı olabilecek UV ışınlarını %80 oranına kadar absorbe eder ve azaltır.

– Konfor ve kullanım açısından teknolojik imkanı olan “Fermuarlı Perde” konut, ofis ve proje binalarında kullanılabilir.

– Ortamdaki haşere ve böcek geçişini engeller.

– Konut ve aile yaşam alanlarında kullanıyor iseniz; mahremiyetinizi korur.

Tavan Zip perde sistemi motorla çalışan yatay stor perde teknolojisi ile devrim niteliğindedir. Bu teknolojisi, modern yapısı ve özel bir perde olması sebebiyle, klasik stor perdelerden ayrılır. Bu özellikleri sayesinde kumaşın eşsiz bir gerginlikte muhafaza etmek mümkündür. Bu özel sistemler, kullanılan teknolojisiyle bakıldığında, yeni nesil perde sistemlerindendir. Donanım bakımından daha özel ürünleri almak ve kullanmak istiyorsanız, Tavan Zip sizin için doğru tercih. Yatay güneş koruma sistemiyle, tüm yatay ve eğimli camlardan gelen yoğun ısıyı engeller. Tasarımı sayesinde Tavan Zip  perdeler evinizle mükemmel şekilde uyumludur.

Ücretsiz Fiyat Teklifi için

BİZİ ARAYIN

MAİL GÖNDERİN

ZİP PERDE SİSTEMLERİ UYGULAMA GÖRSELLERİ